Güvenlik Hizmetleri

Kaliteden ödün vermeyen güvenlik anlayışı…
Rumeli Koruma ve Güvenlik olarak, koruma ve güvenlik hizmetini sunarken göz önünde bulundurduğumuz ilk öncelikli hedef; insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkeleri çerçevesinde hareket ederek kalite anlayışından da asla ödün vermeden güvenli ortamlar yaratmaktadır.

Şirketimiz güvenlik gibi hassas bir çalışma ve özen isteyen bu hususta hizmet verirken, temel değer ve ilkelerin her şartta muhafaza edildiği bir çalışma ortamı sağlamakla yükümlüdür.

Kamu ve Özel kurumlarda ,lojistik sektöründen fabrikalara , AVM’lere, hastanelere, site ve plazalara kadar bir çok sektörde güvenlik hizmeti sunmaktadır. Farklı sektörlerde ve geniş bir yelpazede yer alan müşterimizle gelişmiş hizmet bilgi ve kalitesiyle her bir müşterimizin özel ihtiyaçlarını anlayabiliyor, onlara  özel güvenlik hizmeti sunabiliyoruz.

Güvenlik şirketimiz sektöründe paket hizmet modelinden ziyade müşterilerimize uygun çözümler üreterek  hizmet standardı sunmaktadır.

Teknolojik Çözümler

Şirketimizde iş ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu güvenli ortamı yaratmak amacı ile verilecek hizmet, bir güvenlik konsepti içerisinde kurgulanır güvenlik hizmetleri ile en son güvenlik teknolojileri konusunda uzman kadromuz vasıtası ile gelişen ve değişen teknolojik çözümler ön plana çıkarılarak sunulur.

Bu aşamada en önemli nokta; şirketimizi temsil eden sahadaki güvenlik görevlimizin görünüşünden sağladığımız  teknolojik alt yapının seçimine kadar her sürecin, en ince detayına kadar amaca hizmet edecek şekilde yapılmasıdır. Bu sayede hem çözüm ortaklarımıza katma değer sağlamakta hemde yapılan yatırımlar etkin kullanılmaktadır.

Bu şekilde kaynak israfı önlenmekte hem de kaliteli bir güvenlik hizmeti sağlanmaktadır.

Güvenlik Hizmetleri

Sektörel Uzmanlık Rumeli Koruma ve Güvenlik, Kamu ve Özel kurumlarda ,lojistik sektöründen fabrikalara , AVM’lere, hastanelere, site ve plazalara kadar bir çok sektörde güvenlik hizmeti sunmaktadır. Farklı sektörlerde ve geniş bir yelpazede yer alan müşterimizle gelişmiş hizmet bilgi ve kalitesiyle her bir müşterimizin özel ihtiyaçlarını anlayabiliyor, onlara özel güvenlik hizmeti sunabiliyoruz. Güvenlik şirketimiz sektöründe paket hizmet modelinden ziyade müşterilerimize uygun çözümler üreterek hizmet standardı sunmaktadır.

Teknolojiyi yakından takip ediyor, eğitime önem veriyoruz.

Rumeli Koruma ve Güvenlik olarak, personellerimizi teknoloji odaklı tamamlayıcı güvenlik hizmetleri konusunda dünyadaki son gelişmeleri takip ederek bilgi dağarcığımızı sürekli geliştiriyoruz. Sunduğumuz hizmeti farklılaştırmak için teknolojiyi azami kullanmaya özen gösteriyor, olaylara verilen reaksiyon ve bilgilendirme sürelerini dakikalara hatta saniyeye indirmek için teknolojiye yatırım yapıyoruz.
Merkezi olarak yönetilen denetim ve eğitim ekibimiz sayesinde, tespit edilen eğitim ihtiyaçları çerçevesinde sürekli bir iyileştirme ve gelişim programı uyguluyoruz.

Bina ve sanayi tesisleri güvenliği

Rumeli Koruma ve Güvenlik; Kamu, Ulusal ve Uluslararası bir çok sanayi kuruluşu ile bina ve tesislerin, güvenlik ihtiyaçlarını 15 yıllık bilgi birikimini uygulayarak karşılamaktadır.

Personel Seçimi ve Eğitimi

Güvenlik hizmetini kalitesi personelin dikkatli araştırılarak seçilmesi ve eğitimine bağlıdır. Personel seçimi, eğitimi ve denetimi bir bütün olarak şirket prensipleri doğrultusunda koordine edilerek, adaylar teorik ve pratik eğitimden geçirilmektedir. Bütün personelin ilk eğitim programını tamamladıktan sonra, her türlü kritik durumda bilinçli ve profesyonelce davranmalarını sağlamaktadır. Yaşadığımız hızlı gelişen teknoloji ortamında personelimiz en son teknolojiye sahip olan güvenlik sistemlerini kullanmak için ayrıca Elektronik ve Güvenlik Sistemleri ile ilgili eğitime tabi tutulmaktadır.
Rumeli Koruma ve Güvenlik Firması her durumda, güvenlik hizmetini istenilen seviyede sağlayacak, moral-motivasyona sahip, kapasiteli,sorumluluk sahibi personeller ile sağlamaktadır.

Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

*Proje risk analizi

*Risk analizine göre kadro belirlenmesi

*Güvenlik görevlisi seçimi

*Görev başı eğitimi

*Güvenlik teçhizatı seçimi

*Risk analizine göre elektronik
ekipmanlarının belirlenmesi

*Kullanılan makine ve ekipman eğitimi

*Planlı ve ani denetim