Temizlik Hizmetleri

Ares Servis Grup için  temizlik hizmetlerini sadece hijyeni sağlamakla tamamlanan bir süreç olarak algılamıyoruz. Bakım çalışmalarının  da çalışma ortamınızın ilk günkü görünümünün korunması için önemli bir hizmet olduğu inancıyla hareket ediyoruz.

Temizliğin yanında  sağlınız da bizim için önem arz ediyor. Dolayısıyla kullanılan temizlik ürünleri ve sunduğumuz hizmet ile tüm deneyimimizi yaşadığınız ortamı daha sağlıklı ve beğenilir hale getirmek için kullanıyoruz.

Temizlik kadar bakıma da önem veriyoruz.

Özellikle kimyasal ve su tüketimini minimuma indiren, çapraz bulaşma riskini azaltarak maksimum dezenfeksiyon sağlayan Ares Servis ile yaşam alanlarınızı kısa zamanda istenilen standartlara ulaştırıyoruz.

Malzeme, insan, ısı ve zaman kullanımının en efektif biçimde yönetimiyle temizlik ve bakım hizmetlerinde artık öncü konumda bulunan Ares Servis yenilikleri takip etmekten ziyade, sektöre yön veriyor.

Havuz Temizlik Hizmetleri

Havuz Bakımı ve Önemi

Bir havuzu temiz berrak ve temiz tutmak için iki ana esasa çok dikkat etmemiz gerekiyor. Bunlar; yüzme havuzunun kimyasal dengesinin sağlanması, havuzda istenmeyen kirler tozlar, partiküller ve yabancı maddelerden arıtılmasıdır.

Ares Servis; Havuz bakımında deneyimli ve güvenilir elemanlarıyla sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Havuz bakımında ve havuz temizlenmesinde havuz kimyasallarının doğru seçilmesi ve uygulamalarının profesyonelce yapılması şarttır.

Ares Servis Grup Hizmetleri, insan yaşantısı için zararlı olarak nitelendirdiğimiz, ancak doğada önemli görevleri olan ve besin zincirinin halkasını oluşturan haşere ve kemirgenlerin yaşam alanlarımızda bulunmalarını önlemek için faaliyet gösterir.

Çevreye Zarar Vermeden Sağlıklı Müdahale…     

Taşıdıkları hastalıklar, verebilecekleri zararlar ve kazalar sebebiyle,haşere ve kemirgenlerin insanların yaşam ve çalışma alanlarından uzak tutulması gerekir. Ülkemizde, söz konusu vektörle mücadele için çeşitli yöntemler mevcuttur ancak bu, halkın sağlığını doğrudan ilgilendiren son derece ciddi bir iştir. kullandığımız teknikler, her koşulda, başta çocuklarımız olmak üzere , çevredekilere zarar vermeyecek biçimde tasarlanır. Böylelikle, hem yaşam alanlarınız, hem de sağlığınız korunur.