Personel Taşımacılığı

Kalitenin  ilk şartı özenli hizmet ve denetimdir. Personel Taşımacılığı konusunda sunduğumuz her türlü hizmetin profesyonelce ve en üst kalite düzeyinde gerçekleştirilmesi için maksimum özeni göstermekteyiz. Hizmet standartlarını yüksek düzeyde tutabilmek için araç kalitesi, sürücülerin eğitimi ve yönetimi hususları üzerinde titizlik ve ciddiyetle durmaktayız.

Ares Servis Grup olarak taşımacılık hizmetinin içerdiği risklerin bilinci ile hareket edilmektedir. Bu noktada alınan karar ve uygulama konulan düzenlemelerin hiçbir zaman tek başına yeterli olmayacağı bilinci ile sürekli denetim ilkesi daima ön planda tutulmaktadır.

Konforlu ve Zamanında Ulaşım

Müşterilerimizin, tüm sorumluluğunun bilincinde olarak  İş   Kanunu , Trafik Kanunu, Kara Yolları Taşıma Kanunu, Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğindeki yükümlülüklerini yerine getirmekle birlikte, taşıdığı her bireyi evinden iş yerine, iş yerinden evine ulaştırmakla yükümlü bir çözüm ortağına ihtiyacı bulunmaktadır.

Biz tüm bu sorumlulukları üstleniyoruz. Sizler istihdam yaratmakla, kurumunuzu büyütmekle uğraşırken biz işe aldığınız her bir bireyi güvenli ve zamanında getirip götürmeyi, bu konularda da çözüm ortağınız olmayı taahhüt ediyoruz.