HAKKIMIZDA

Rumeli Koruma ve Güvenlik ; faaliyetlerine 2012 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Ziya ŞENKUL tarafından kurulan Güvenlik firması ile başlamıştır.

2014 yılında Temizlik, Lojistik ve Personel Taşımacılığı faaliyetlerine başlamıştır. Profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye başladığı ofislerimize yakın ve hızlı hizmet verebileceğimiz projelerde sahip olduğu deneyimli mesleki uzmanlığı, hizmet esnasında kalitesinden hiç taviz vermediği ilke,değer ve standartları, eğitim ve teknolojik yenilikleri etkin kullanma anlayışında olduğu , müşteri ilişkilerinin dürüstlük ve sadakat temeli üzerine kurulması prensibi sayesinde yakaladığı başarı sonucunda gelinen bu noktada bugün için Yurt içinde büyüyerek güvenlik hizmetlerinin yanında; temizlik yardımcı üretim işletmeciliği, insan kaynakları, lojistik ve personel taşımacılığı sektörlerinde de faaliyet göstermektedir.

Rumeli Koruma ve Güvenlik Hizmet tecrübesi ile sektöründe yeniliklere ve yatırıma verdiği önemle her geçen gün büyüyen, kendisini lokal ve global ekonomik şartlara ve değişimlere dayanabilen, stratejik alanlardaki gelişmeleri yakinen takip edip hızlı reaksiyon gösterebilen duruma gelmiştir.

Rumeli Koruma ve Güvenlik Türkiye’de bulunan pek çok yerli ve yabancı sermayeli şirketlere yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Müşterilerimizi bizim için her şeyden önce iş ve çözüm ortağı olarak görmekteyiz. Güvenliğin emanet edildiği ve güvenilir olmanın itibar edildiği bir sektörde lider olma anlayışımızın gururunu yaşıyoruz.

Rumeli Koruma ve Güvenlik vermiş olduğu Koruma ve Güvenlik sektöründe teknolojinin gerekliliklerini uygulayan, hizmete verdiği firmalar ve çalışanları açısından güvenilir bir firma olma anlayışını benimsemiştir. Bugün geldiğimiz noktada, bilgi ve deneyimi ile konusunda uzman kadromuzla hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına etkin ve zamanında cevap verebilecek bir tecrübeye sahibiz.
Yönetim Felsefemiz;
√ İnsani değerlere ve iş ahlakı kurallarına bağlı olarak, yasal yükümlülüklerimizi zamanında ve tam olarak yerine getirmek,
√ Dürüstlük ve disiplin içerisinde en kaliteli hizmeti, en uygun şartlarda müşterilerimize sunmaktadır.
√ Geniş hizmet ağımız ile kamu ve özel kuruluşlar içerisinde
Hizmet Sektörü’nde;
* Hava ve deniz limanlarına, hastanelere, sosyal tesislere, alışveriş merkezlerine, konser, fuar-festival ve spor organizasyonlarına,
Üretim Sektöründe;
* Fabrikalar, işletmeler ve tesislere, Resmi Kurumlara Yönelik; belediyeler, hastaneler, eğitim kurumları, özel alanlarda toplu konutlar, siteler ve ortak yaşam alanlarına hizmet veriyoruz.
√ Müşterilerimizin talepleri ile oluşacak ihtiyaçlarını tam ve etkin olarak karşılayabilmek için, müşterilerimize hizmetin yerinde verlmesi gerektiği anlayışı ile il ilçe sınırları içerisinde müsterilerimize yakın olacak şekilde birimler tesis ediyoruz.
√ Firmalara güvene dayalı müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktayız.